Liga Młodych Logistyków- konkurs!

0 143

Konkurs kierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych kształcących się w zawodach technik logistyk lub technik spedytor, a jego głównym celem jest pogłębianie wiedzy uczestników i wzrost zainteresowania logistyką ze względu na współczesny wymagający rynek pracy. LML jest również ciekawą inicjatywą, która pozwala urozmaicić naukę. Uczniowie mogą realizować swoje pasje i pogłębiać wiedzę z zakresu logistyki.

Z roku na rok konkurs staje się coraz bardziej popularny. Świadczy o tym rosnąca liczba uczestników w kolejnych edycjach. W 2014 roku udział wzięło aż 134 uczniów z czterech województw.

Do konkursu można zgłosić trzyosobowe zespoły (po dwa zespoły ze szkoły). W tym roku konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji, które odbędą się 8 stycznia 2015 roku oraz finału – 19 marca 2015 roku. Do finału zakwalifikowanych zostanie 8 zespołów z najlepszymi wynikami.

Eliminacje, przeprowadzane w szkołach, będą miały formę zadań obliczeniowych, natomiast w finale drużyny będą rozwiązywać test oraz case study. Nad poprawnością merytoryczną zadań będą czuwać pracownicy Katedry Logistyki Ekonomicznej (2 komisje jury). W czasie trwania finału zaproszeni goście zaprezentują  uczestnikom miniwykłady.

W finale uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe, a zwycięskie drużyny będą mogły wziąć udział w atrakcyjnym wyjeździe studyjnym razem z członkami Naukowego Koła Logistyki Dialog.

Zgłoszenia do konkursu można przysyłać do dnia 19.12.2014 roku na adres: [email protected]. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajduje się na stronie www.nkl.ue.katowice.pl. Serdecznie zapraszamy!

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej