8.5 C
Warszawa
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Joe Hinrichs wiceprezesem Forda

Alan Mulally, prezes i CEO Ford Motor Company ogłosił nowego wiceprezesa grupy. Został nim Joe Hinrichs.

Obecny wiceprezes departamentu North America Manufacturing przeprowadzi światową integrację operacji produkcyjnych firmy. Jego zadaniem jest ujednolicenie działań produkcji i rozwoju produktu, a co za tym idzie, wyznaczenie nowej, globalnej, strategii.

  • Joe z sukcesem przeprowadził proces restrukturyzacji naszych działań produkcyjnych w Ameryce Północnej – mówi Mulally. – W swojej nowej roli będzie kształtował strategię produkcyjną firmy, której celem jest zwiększenie efektywności i zdobycie większego udziału w rynku – dodaje.

Hinrichs, pomimo awansu, dalej będzie pełnił dotychczasową rolę w Ameryce Północnej, raportując wciąż do Marka Fieldsa. Raporty z działań podejmowanych w skali globalnej będzie składał Alanowi Mulally.

Joe Hinrichs przyłączył się do drużyny Forda w 2000 roku. Odegrał dużą rolę w nogocjacji kontraktu z UAW (United Auto Workers – związek zawodowy pracowników).

źrodło: CNN

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili