23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Integer.pl – rusza pierwsza oferta publiczna

Integer.pl opublikował dzisiaj prospekt emisyjny i zaprezentował założenia oferty publicznej. Spółka zaoferuje wyłącznie akcje nowej emisji w ilości 1.550.000 akcji zwykłych na okaziciela serii E. 

Główni akcjonariusze zobowiązali się do nie zbywania swoich akcji przez najbliższe 12 miesięcy. Do obrotu wprowadzonych zostanie ponadto łącznie 4.387.745 akcji na okaziciela serii A, B, C i D o wartości nominalnej 1 zł każda oraz od 1.000.000 do 1.550.000 PDA serii E. Cena maksymalna akcji została ustalona na poziomie 16 zł, a przedział cenowy wynosi 13-16 zł za akcję. Wartość oferty wyniesie od 20,15 do 24,80 mln zł.

Od 5 do 9 października do godz. 14.00 inwestorzy instytucjonalni i indywidualni będą mogli składać deklaracje nabycia w ramach budowy księgi popytu. Zapisy na akcje będą prowadzone w dniach 11-15 października. INTEGER.pl planuje debiut na GPW w październiku 2007.

  • Naszym najważniejszym celem jest pozostanie liderem na rynku usług kolporterskich. Integer.pl działa z sukcesem od ponad 8 lat i ma mocną, ugruntowaną pozycję. Środki pozyskane z emisji pozwolą nam na dalszy dynamiczny rozwój. Zainwestujemy przede wszystkim w rozbudowę infrastruktury spółek zależnych – InPost Usługi Pocztowe oraz InPost Finanse. Chciałbym podkreślić, że od początku działalności notujemy wzrost przychodów i pozytywne wyniki finansowe. Wchodzimy w nowe i perspektywiczne branże, bardzo szybko osiągając znaczącą pozycję. Dokładnie analizujemy podejmowane przedsięwzięcia inwestycyjne i konsekwentnie je realizujemy. Jestem więc przekonany, że wielu inwestorów będzie zainteresowanych inwestycją w Grupę Integer.pl – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu Integer.pl.

Pobierz prospekt emisyjny

e-logistyka.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili