3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

INTEGER.PL przekształcony w Spółkę Akcyjną

Firma INTEGER.PL – lider na rynku kolportażu druków adresowych i bezadresowych – została przekształcona w Spółkę Akcyjną. Jest to element przygotowania do oferty publicznej. Firma planuje debiut na warszawskiej GPW jeszcze w tym roku.

Zarząd INTEGER.PL zamierza przeznaczyć pozyskane fundusze na rozwój firmy zależnej InPost  – pierwszego niezależnego operatora pocztowego. Inwestycje będą obejmowały głównie rozbudowę sieci punktów sprzedaży oraz działania marketingowe.

  • W styczniu INTEGER.PL podwyższył kapitał zakładowy InPost do 2 mln złotych, aby zapewnić spółce elastyczność i płynność w realizowaniu zaplanowanych przedsięwzięć inwestycyjnych. Celem strategicznym InPost jest zdobycie 10% rynku usług pocztowych do 2009 roku i wprowadzanie rokrocznie 5 nowych usług. Niezbędne dla rozwoju firmy jest pozyskanie środków inwestycyjnych, dlatego podjęliśmy decyzję o wejściu INTEGER.PL na giełdę – mówi Rafał Brzoska, prezes INTEGER.PL SA.

INTEGER.PL kolportuje średnio od 50 do 70 milionów ulotek reklamowych miesięcznie w ponad 500 miastach w Polsce. Spółka posiada 15 centralnych magazynów spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych. INTEGER.PL zapewnia w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport nawet 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Na sukces firmy w INTEGER.pl łącznie pracuje 7300 osób.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili