3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

INTEGER.pl laureatem programu „JAKOŚĆ ROKU 2006”

Firma INTEGER.pl – lider na rynku kolportażu druków adresowych i bezadresowych – została laureatem programu „Jakość Roku 2006” w kategorii „Usługi”. Organizatorem konkursu była gazeta Biznes Raport, a oceny dokonali eksperci ds. Jakości Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Firma INTEGER.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001. 

W lutym INTEGER.pl podpisał także umowę międzynarodową ze słowacką firmą KOLOS, kontrolowaną przez Austriacką Pocztę. KOLOS zajmuje drugą pozycję w zakresie doręczania druków bezadresowych na terenie Słowacji. Umowa z INTEGEREM dotyczy obsługi Klientów KOLOSA na terenie Polski. 

  • Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanego certyfikatu „Jakość Roku 2006”. Nazwa firmy „INTEGER” pochodzi z języka łacińskiego i oznacza „rzetelny”. To termin, który od zawsze wyznacza jakość naszego działania, a otrzymana nagroda jest uwieńczeniem starań wszystkich pracowników o poziom i kompleksowość usług firmy. Cieszymy się, że nasze wysokie standardy doceniają także firmy zagraniczne, jak na przykład: słowacki KOLOS – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

INTEGER.pl kolportuje średnio od 50 do 70 milionów ulotek reklamowych miesięcznie, a codziennie kurierzy INTEGERA dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. W chwili obecnej spółka posiada 15 centralnych magazynów spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych. INTEGER.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Na sukces firmy łącznie w INTEGER.pl pracuje 7300 osób.

INTEGER.pl w swojej ofercie ma także: badania ankietowe, kontrolę jakości oraz system HERMES. Dzięki tym narzędziom firma umożliwia klientom stały monitoring wykonywanych zleceń oraz kontrolę kolportowanych przesyłek. W każdej chwili klient może sprawdzić na jakim etapie jest jego zamówienie i w jakim regionie aktualnie dystrybuowane są jego materiały reklamowe.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili