INTEGER.pl kontroluje przez GPS

Firma INTEGER.pl rozpoczęła w ramach podnoszenia standardów jakościowych i bezpieczeństwa wyposażanie swoich kurierów w odbiorniki GPS. Proces objął już 15 miast w Polsce.

Na początku tego roku spółka wyposażyła w odbiorniki  listonoszy swojej spółki zależnej – InPost.

  • Skupiamy się na satysfakcji Klientów, stąd też nasze stałe dążenie do utrzymywania jak najwyższej jakości w sferze świadczonych usług, atrakcyjności oferty i bezpieczeństwa. INTEGER.pl zatrudnia około 8 tysięcy pracowników, dlatego staramy się wdrażać najlepsze rozwiązania, aby mieć szybki dostęp do rezultatów i etapu prowadzonych prac. Odbiorniki GPS posiadają także listonosze naszej spółki InPost – wyjaśnia Rafał Brzoska, Prezes Zarządu INTEGER.pl.

Do tej pory spółka wyposażyła kurierów w 15 dużych miastach w Polsce: m.in. w Krakowie i Katowicach, Olsztynie, Grudziądzu, Rzeszowie, Przemyślu i Opolu. Koszt wyposażenia jednego kuriera w odbiornik GPS wynosi 350 złotych.

Od początku działalności firma inwestowała w usprawnienia organizacyjne i nowoczesne rozwiązanie IT, które podnosiły jakość i standardy oferowanych usług kolportażowych. Od 2002 roku INTEGER.pl przesyłał szczegółowe raporty bezpośrednio do klientów, a w 2003 roku spółka wdrożyła system map elektronicznych i zarządzanie kolportażem HERMES, który został sporządzony na indywidualne zamówienie firmy INTEGER.pl. Jest to specjalistyczne oprogramowanie, pozwalające na koordynację procesu kolportażu przez nowatorski system zarządzania i obsługę zleceń. Dzięki systemowi HERMES szybciej i sprawniej przebiega proces obsługi zlecenia. Dział Operacyjny na bieżąco monitoruje przebieg kolportażu, a klienci – po otrzymaniu swojego loginu i hasła do sytemu – mogą również śledzić dystrybucję materiałów, widząc w jakich miejscowościach i w jakim terminie będzie przeprowadzona dana akcja.

„Zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa jest niezbędne przy tak rozbudowanej spółce usługowej.  INTEGER.pl kolportuje średnio od 50 do 70 milionów ulotek reklamowych miesięcznie, a codziennie nasi kurierzy  dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce” – dodaje Rafał Brzoska.
Docelowo INTEGER.pl wyposaży w GPS trzy tysiące kurierów. Proces ten potrwa około ośmiu miesięcy.

Spółka INTEGER.pl planuje debiut na GPW jesienią 2007 roku. Z oferty publicznej planuje pozyskać około 25 milionów, które przeznaczy m.in. na nowoczesne systemy informatyczne i logistyczne dla INTEGER.pl i InPost.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili