InPost na Pomorzu

Firma InPost – pierwszy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej INTEGER.pl SA – zgodnie z planami rozwojowymi firmy intensywnie rozwija sieć obsługi w całej Polsce. 

Spółka obsługuje rynek przesyłek pocztowych adresowych o masie powyżej 50g.  Zgodnie z zakładaną strategią od początku 2007 roku uruchomiono już jedenaście nowych oddziałów – pięć w Małopolsce i sześć na Śląsku. Dodatkowo, w maju 2007 InPost rozpoczął dynamiczny rozwój na Pomorzu. Lista miast obsługiwanych przez spółkę powiększyła się o: Rumię, Wejherowo, Tczew oraz Redę.

Klienci InPost – zarówno indywidualni, jak i biznesowi – mogą korzystać z usług firmy w niemal 100 miastach Polski przez sieć 800 Punktów Obsługi Klienta, z czego 4 znajdują się w obrębie nowo powstałych oddziałów.

  • Duże zainteresowanie naszą ofertą, tak ze strony klientów biznesowych, jak i indywidualnych sprawia, że systematycznie rozszerzamy sieć Punktów Obsługi Klienta o kolejne nowe miasta. Dążymy do tego, by być jak najbliżej Klientów oferując im przede wszystkim terminowość, wysoką jakość wykonywanych usług i atrakcyjne ceny. Naszym priorytetem jest to, aby pakiet usług oferowanych przez InPost był równie dostępny dla Klientów na Pomorzu, jak i w pozostałych regionach kraju – mówi Rafał Brzoska, Prezes Zarządu Spółki.

Zgodnie z prognozami rozwojowymi, do końca 2007 roku zostanie utworzonych 1000 Punktów Obsługi Klienta w 110 miastach w całym kraju. Wszystkie przesyłki realizowane przez InPost przyjmowane są w Punktach Obsługi Klienta lub w siedzibie Klienta i dostarczane bezpośrednio pod wskazany adres przez listonoszy InPost. Zgodnie ze standardami pracy, pod nieobecność adresata listonosze pozostawiają awizo z informacją o korespondencji do odbioru.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili