Inauguracja rejsów na trasie Warszawa – Stuttgart

PLL LOT uruchamiają połączenia na trasie Warszawa – Stuttgart – Warszawa. Inauguracyjny samolot do stolicy Badenii-Wirtembergii wyleciał z Warszawy 21 maja.

Rozkład lotów również obejmuje 6 rejsów tygodniowo (bez soboty). Loty odbywać się będą raz dziennie samolotem Embraer 145. Wylot z Warszawy zaplanowany jest na godzinę 17.30, odlot ze Stuttgartu o 20.00, lot trwa 1h40.
Stała, najniższa taryfa za bilet w obydwie strony na tej trasie wynosi 99 PLN /bez opłat lotniskowych, podatków i opłat za wystawienie biletu/.

Rejsy będą wykonywane we współpracy code share z Lufthansą i oferowane do sprzedaży również pod numerami LH.

Wprowadzenie nowego połączenia Polski z Niemcami zostało podyktowane wysokim zainteresowaniem klientów. PLL LOT S.A. w pierwszym kwartale 2007 odnotowały ponad 25% wzrost liczby pasażerów (144,5 tys.) w porównaniu do tego samego okresu roku poprzedniego (ok. 115 tys.). Wzrost liczby osób przewiezionych przez LOT dotyczy wszystkich tras do Niemiec. Największy, bo aż 60%, zanotowano na trasach do Hamburga.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili