9.9 C
Warszawa
wtorek, 23 kwietnia, 2024

IMPACT DAY – wielka fala pomocy od Prologis

Oprócz budowy dobrze prosperujących parków logistycznych Prologis stawia również na relacje z lokalnymi społecznościami. Anga­żując się w działania pomocowe, sprawiamy, że miejsca, w których pracujemy, stają się lepsze dla wszystkich: naszych klientów, ich pracowników i mieszkańców. Mając to na uwadze, co roku organizujemy „IMPACT Day”, w którym nasi pracownicy na całym świecie wychodzą z biura, aby zrobić coś dobrego dla lokalnych społeczności.

W ramach 10. edycji IMPACT Day pracownicy Prologis w Polsce posprzątali brzegi Wisły.. W ramach akcji „Czysta rzeka”  zebrano aż 1 200 kilogramów śmieci. Przeprowadziliśmy również spotkanie edukacyjne w ramach kampanii recyklingowej prowadzonej przez Prologis.

Udział w Operacji „Czysta rzeka” stanowi jedynie część z działań pracowników Prologis, które podejmowane są w celu ochrony polskiej przyrody.  To lokalna inicjatywa, która  realizuje globalne  ambicje związane z ochroną środowiska.

 IMPACT Day to jeden z wielu sposobów, aby dać coś od siebie lokalnym społecznościom i środowisku – uważa Paweł Sapek, Senior Vice President and Regional Head Central Europe w Prologis. – W ramach operacji „Czysta rzeka” nasz polski zespół pracował na rzecz sprawy bliskiej naszemu sercu: zachowania i podkreślenia piękna polskiego krajobrazu naturalnego. Spotkanie edukacyjne na temat recyklingu ugruntowało nasze przekonanie, że małe kroki mogą prowadzić do dużych zmian. Dziękuję wszystkim pracownikom w Prologis w Polsce, którzy pomogli nam tak wiele osiągnąć w tym roku.

Prologis IMPACT Day organizowany jest od 2013 roku. Program opiera się na podstawowych wartościach Prologis zdefiniowanych jako: uczciwość, mentoring, pasja, odpowiedzialność, odwaga i praca zespołowa (akronim od angielskiego słowa IMPACT). Każdego roku pracow­nicy wychodzą z biura, by przez jeden dzień razem pomagać lokalnym społecznościom.

W dotychczasowych dziesięciu edycjach IMPACT Day zrealizowano łącznie 549 projektów i przepracowano 65 537 godzin wolontariatu na całym świecie. Na tym nie kończy się działalność charytatywna pracowników Prologis. Każdy pracownik Prologis otrzymuje również 32 płatne godziny rocznie na pracę ramach wybranego przez siebie wolontariatu.

W Polsce, podobnie jak na wszystkich pozostałych rynkach, na których działa Prologis, staramy się zawsze być siłą dobra. Bez względu na to, czy chodzi o współpracę z lokalnymi mieszkańcami, wolontariat, czy ochronę środowiska naturalnego, pozytywny wpływ jest… made in Prologis.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili