II kwartał zyskowny dla Woli Info

0
Wzrost przychodów o ponad 57 proc. oraz zysk netto w wysokości 567 tys. zł osiągnęła w drugim kwartale 2008 roku Wola Info. Spółka zdecydowanie umocniła swoją pozycję w segmencie rozwiązań dla sektora finansowego.

Przy przychodach ze sprzedaży na poziomie 62,6 mln zł, Wola Info wypracowała w drugim kwartale zysk operacyjny na poziomie niemal 1 mln zł. Po pierwszych trzech miesiącach tego roku było to odpowiednio 22,2 mln zł i 3,4 mln zł straty.

czytaj dalej>>

""– Drugi kwartał wypadł dla nas zdecydowanie lepiej niż trudny pierwszy kwartał. Podpisaliśmy kilka znaczących umów, głównie z firmami z sektorów bankowość i finanse oraz telekomunikacyjnego, co znalazło odzwierciedlenie 
w prezentowanych wynikach – podkreśla Piotr Majcherkiewicz, prezes Wola Info S.A.

W porównaniu do II kwartału ubiegłego roku przychody ze sprzedaży zwiększyły się o 57 proc. Zmniejszył się natomiast zysk netto, który w okresie od kwietnia do czerwca 2007 roku wyniósł 2,6 mln zł.

– Dużo lepszy wynik w 2007 roku był efektem zamknięcia jednego dużego projektu. Obserwując rosnące zainteresowanie naszą spółką oraz zdobywanie coraz bardziej prestiżowych kontraktów myślę, że w całym 2008 r. wynik netto będzie wyraźnie lepszy niż w 2007 r. – powiedział prezes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj