21.8 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

II kwartał zyskowny dla Woli Info

Wzrost przychodów o ponad 57 proc. oraz zysk netto w wysokości 567 tys. zł osiągnęła w drugim kwartale 2008 roku Wola Info. Spółka zdecydowanie umocniła swoją pozycję w segmencie rozwiązań dla sektora finansowego.

Przy przychodach ze sprzedaży na poziomie 62,6 mln zł, Wola Info wypracowała w drugim kwartale zysk operacyjny na poziomie niemal 1 mln zł. Po pierwszych trzech miesiącach tego roku było to odpowiednio 22,2 mln zł i 3,4 mln zł straty.

czytaj dalej>>

""– Drugi kwartał wypadł dla nas zdecydowanie lepiej niż trudny pierwszy kwartał. Podpisaliśmy kilka znaczących umów, głównie z firmami z sektorów bankowość i finanse oraz telekomunikacyjnego, co znalazło odzwierciedlenie 
w prezentowanych wynikach – podkreśla Piotr Majcherkiewicz, prezes Wola Info S.A.

W porównaniu do II kwartału ubiegłego roku przychody ze sprzedaży zwiększyły się o 57 proc. Zmniejszył się natomiast zysk netto, który w okresie od kwietnia do czerwca 2007 roku wyniósł 2,6 mln zł.

– Dużo lepszy wynik w 2007 roku był efektem zamknięcia jednego dużego projektu. Obserwując rosnące zainteresowanie naszą spółką oraz zdobywanie coraz bardziej prestiżowych kontraktów myślę, że w całym 2008 r. wynik netto będzie wyraźnie lepszy niż w 2007 r. – powiedział prezes.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili