11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Grupa CAT – współpraca z Volvo

W drugiej połowie 2006 r. Grupa CAT uruchomiła nowy oddział firmy w Kijowie (Ukraina). Jest to kolejna po Chorwacji filia, potwierdzająca ekspansję CAT LC na nowe rynki.

Grupa CAT dzięki działalności placówki w Kijowie oferuje klientom regularny transport międzynarodowy z Polski i innych krajów Europy na Wschód a także składowanie, dystrybucję przesyłek oraz obsługę celną na Ukrainie.

W lipcu 2006 r. doszło do rozpoczęcia współpracy między CAT LC Polska a firmami Ford i Volvo Cars. Nowy kontrakt dotyczy dystrybucji części zamiennych do punktów serwisowych Ford i Volvo Cars w Polsce. CAT LC Polska zobowiązał się dostarczać przesyłki do odbiorców w systemie ekspresu nocnego, czyli dnia następnego do 8:00.
Łącznie z tymi dwoma klientami, CAT LC Polska obsługuje obecnie ponad 30 największych producentów części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i motocykli.

Źródło: Groupe Cat, 06.12.2006

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili