3.8 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Gratulacje i słowa wsparcia ubiegłorocznych Mistrzów The Fresh Connection

Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na kolejne newslettery z MPM Productivity Management z informacjami o polskich rozgrywkach TFC 2015. Obserwowaliśmy tegoroczne zawody i trzymaliśmy kciuki za wszystkich uczestników. Wyniki są fantastyczne.


To jak wysoko plasują się polskie zespoły na tle światowych rozgrywek definiuje świetną markę polskiej Ligi TFC* – można chyba już tak powiedzieć po kolejnym udanym sezonie J. Cieszymy się że udało się nam „przetrzeć” szlak w ubiegłym roku do globalnego trofeum. Konkurowaliśmy ze zwycięzcami z lat ubiegłych – co było podwójnym wyzwaniem, ale postawiło również wszystkim wysoką poprzeczkę na ten rok. Taka pozytywna motywacja widać świetnie działa.


 


Gratulujemy Wam wszystkim rezultatów. Każdy zespół powinien się czuć jak zwycięzca grając w tak doborowym towarzystwie.


 


Gratulujemy szczególnie zespołowi PKN Orlen zwycięstwa w rozgrywkach krajowych. To duże osiągnięcie. Teraz pora na finał. Będziemy Wam kibicować – do czego zachęcamy również wszystkie zespoły, które startowały w TFC. W zespole 2+2=105 a nawet więcej jeśli tylko wierzy się w zwycięstwo. My wierzymy że tytuł Mistrza Świata zostanie w Polsce.


 


MIT Boston, Czerwiec 2015


Global Challenge Winners 2014


Zespół SPX Flow Technology Poland


Dariusz Młodzikowski, Dariusz Maciejewski, Piotr Gugała, Sławomir Stańczak


 


Zespół złożony z pracowników firmy SPX Flow Technology Poland okazał się najlepszy w zarządzaniu łańcuchem dostaw w 2014 roku w symulatorze The Fresh Connection. W finale rozgrywanym w Dubaju pokonał 11 drużyn z całego świata.


 


 


 


*The Fresh Connection (TFC) to innowacyjna symulacja ‘web-based business’ angażująca uczestników w podejmowanie strategicznych decyzji w procesie zarządzania przedsiębiorstwem (nazwanym właśnie The Fresh Connection) produkującym soki owocowe. Decyzje do podjęcia przez uczestników symulacji są tożsame z rzeczywistymi dylematami z którymi pracownicy spotykają się w codziennej pracy. Pracując w zespołach czteroosobowych, uczestnicy reprezentują cztery piony firmy: sprzedaż, zakupy, łańcuch dostaw i finanse. Wirtualna firma stoi w obliczu spadku wydajności, kierownictwo firmy musi jak najszybciej wydostać firmę z kłopotów. To środowisko wysokiego ciśnienia, w którym skuteczne zarządzanie łańcuchem dostaw jest kluczem do sukcesu. Zrozumienie połączeń pomiędzy poszczególnymi funkcjami i współpraca są kluczowymi elementami sukcesu całego przedsiębiorstwa.


 


 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili