Grant Willemse COO w Primedia Unlimited

Primedia Unlimited zatrudniła Granta Willemse na stanowisku Dyrektora Operacyjnego. Będzie odpowiedzialny za operacje oraz współpracował z Kenem Verejesem, CEO, przy rozwoju firm medialnych związanych z Primedia unlimited.

Oprócz silnych podstaw finansowych i logistycznych, Willemse posiada umiejętności związane z kreatywności i innowacjami, które zdążył już wcześniej udowodnić.

Willemse ma doświadczenie na rynku medialnym, szczególnie w dziale reklamy. Przez 10 lat pracował w Johannesburgu w Saatchi & Saatchi.

  • Przyglądałem się niewiarygodnemu wzrostowi Primedia Unlimited, zarówno samoistnemu, jak i związanemu z przyjęciami. Widzę przed sobę duże ale i ekscytujące wyzwanie – mówi Willemse.

Varejes cieszy się z przyjęcia nowego współpracownika. – Oprócz swoich umiejętności finansowych, znajomości i rozumienia branży medialnej, Grant jest pełen kreatywnej energii, która współgra filozofią z Primedia Unlimited.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili