11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

GALA GAZELE BIZNESU 2006

14 Lutego odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Gazeli Biznesu. Wśród wyróżnionych z rankingu znalazła się także LCS Logistics S.A. 

W Krakowie, w centrum sztuki japońskiej Manggha, zgromadzili się laureaci z województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego. Uroczystą Galę poprzedziło seminarium "Recepta na Sukces". W gronie laureatów znalazła się również firma LCS Logistics. Gazele przyznawane są już od 7 lat najdynamiczniej rozwijającym się firmom z całego kraju. Laureatów z roku na rok przybywa jest jednak jeszcze dużo do zrobienia. W Dani, skąd wywodzi się tradycja rankingu Gazele Biznesu, wyróżnionych zostało kilkanaście tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw.

LCS Logistics dzięki konsekwentnie realizowanej strategii z roku na rok dynamicznie się rozwija czego doskonałym dowodem jest dołączenie do elitarnego grona Gazel biznesu 2006. 

e-Logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili