GALA GAZELE BIZNESU 2006

0 53

14 Lutego odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Gazeli Biznesu. Wśród wyróżnionych z rankingu znalazła się także LCS Logistics S.A. 

W Krakowie, w centrum sztuki japońskiej Manggha, zgromadzili się laureaci z województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego. Uroczystą Galę poprzedziło seminarium "Recepta na Sukces". W gronie laureatów znalazła się również firma LCS Logistics. Gazele przyznawane są już od 7 lat najdynamiczniej rozwijającym się firmom z całego kraju. Laureatów z roku na rok przybywa jest jednak jeszcze dużo do zrobienia. W Dani, skąd wywodzi się tradycja rankingu Gazele Biznesu, wyróżnionych zostało kilkanaście tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw.

LCS Logistics dzięki konsekwentnie realizowanej strategii z roku na rok dynamicznie się rozwija czego doskonałym dowodem jest dołączenie do elitarnego grona Gazel biznesu 2006. 

e-Logistyka.pl

Reklama

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej