3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Frans Maas Polska będzie obsługiwać eksporty Alfa Laval

Frans Maas Polska i Alfa Laval Corporate AB podpisały 2-letni kontrakt na obsługę przewozów drobnicowych z głównego zakładu produkcyjnego Alfa Laval w Krakowie oraz od kilkunastu poddostawców na terenie Polski. Odbiorcami są oddziały Alfa Laval oraz ostateczni klienci w całej Europie, w szczególności w Danii, Francji, Szwecji i Włoszech.

– Alfa Laval to bardzo wymagający klient, oczekujący nieustannego kontrolowania jakości obsługi, możliwości śledzenia przesyłek on-line oraz spełnienia określonych wskaźników jakościowych (KPI), w szczególności terminowości i kompletności dostaw. Spełnienie tych oczekiwań jest kluczem do prawdziwego partnerstwa. Jestem przekonany, że ten kontrakt przerodzi się w długoterminową współpracę – twierdzi Robert Pastryk, dyrektor handlowy Frans Maas Polska.

W celu zapewnienia określonych standardów obsługi obie firmy wspólnie stworzyły unikalny zestaw zasad opisujących codzienną obsługę przesyłek, jak również sytuacje awaryjne.

Alfa Laval to europejski potentat produkujący urządzenia i kompletne linie technologiczne dla wielu gałęzi przemysłu m.in. farmaceutycznego, spożywczego, energetycznego i innych.

Szacowana wartość kontraktu zawartego z Frans Maas Polska to około 1 mln złotych w skali roku.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili