3.3 C
Warszawa
poniedziałek, 19 lutego, 2024

Ekspansja Sony DADC w Prologis Park Pilsen-Štěnovice

PRAGA (13 października 2016 r.) — Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował

dziś o podpisaniu dwóch umów najmu z firmą Sony DADC, wiodącym dostawcą rozwiązań cyfrowych dla branży rozrywkowej, edukacyjnej i informacyjnej, o łącznej powierzchni 20 450 metrów kwadratowych w Prologis Park Pilsen-Štěnovice.


 


Zawarte transakcje obejmują:


  • 17 500 metrów kwadratowych – przedłużenie umowy najmu powierzchni magazynowej i biurowej

    w budynku 2;


  • 2 950 metrów kwadratowych – nowa umowa najmu dodatkowej powierzchni magazynowej w budynku 3. Włącznie z podpisaną umową firma Sony DADC zajmuje w parku Prologis 38 500 metrów kwadratowych.


 


„Ponieważ nadal rozszerzamy zakres naszej działalności, lokalizacja odegrała kluczową rolę w podjęciu przez nas decyzji o pozostaniu w Prologis Park Pilsen-Štěnovice.” – powiedział Werner Gangl, Dyrektor Zarządzający Sony DADC w Czechach. „Szczególnie doceniamy pracę i zaangażowanie zespołu zarządców nieruchomości Prologis, dzięki której możemy skupić się wyłącznie na rozwoju naszego biznesu.”


 


„Region Europy Środkowej i Wschodniej wciąż rozwija się jako główny gracz w branży elektroniki i technologii. Obserwujemy ciągłą ekspansję  marek obecnych już na rynku, co z kolei wpływa na zapotrzebowanie na dodatkową powierzchnię dla działań logistycznych.” – powiedział Martin Baláž, director, leasing and development Prologis na Czechy i Słowację.


 


Prologis Park Pilsen-Štěnovice to nowoczesne centrum logistyczne i dystrybucyjne, które składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni 58 500 metrów kwadratowych. Park położony jest zaledwie dwa kilometry od miasta Pilsen, a pobliska autostrada D5 zapewnia doskonałe połączenie z krajowymi i międzynarodowymi szlakami komunikacyjnymi i handlowymi.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili