Dwie Nagrody Dla Prologis na Gali Eurobuild Awards 2016

Prologis otrzymał dwie nagrody: „Magazynowy Deweloper Roku w CEE” oraz „Najlepszy Manager Nieruchomości Magazynowych Roku w Polsce. Wyróżnienia zostały wręczone podczas gali Eurobuild Awards, która odbyła się 6 grudnia w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.  W wydarzeniu uczestniczyło ponad 900 specjalistów rynku nieruchomości z całej Europy oraz z regionu Europy Środkowej i Wschodniej.

W konkursie Eurobuild Awards wybrano najlepsze firmy roku 2016, a także najlepsze projekty ukończone bądź rozpoczęte między październikiem 2015 roku a wrześniem 2016 roku. Nagrody przyznano w czterech kategoriach: Całokształt Osiągnięć Życiowych, Nagrody Jury, Nagrody Najemców oraz Nagrody Publiczności.

W kategorii nagród przyznawanych przez jury, Prologis zdobył tytuł „Magazynowy Deweloper Roku w CEE”. Rok 2016 był dla Prologis w regionie CEE najbardziej aktywnym od 2008 roku. Spółka rozpoczęła 18 projektów o łącznej powierzchni 331 000 metrów kwadratowych na kluczowych rynkach w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym osiem budynków spekulacyjnych. Każdy nowy obiekt został poddany certyfikacji BREEAM.

„To był bardzo pracowity rok dla Prologis w Europie Środkowo-Wschodniej, gdyż byliśmy jedynym deweloperem, który rozpoczął inwestycje we wszystkich czterech krajach regionu” – powiedział Martin Polak, senior vice president i szef regionalny Prologis CEE. „Osiągnęliśmy 95 procentowy współczynnik zajętości portfolio oraz wskaźnik utrzymania klienta przekraczający 80 procent. Jesteśmy dumni z nagrody, którą przyznano nam za  tempo i jakość naszej pracy oraz za przejrzystość prowadzonej przez nas działalności. Są to dla nas fundamentalne czynniki budowania trwałych relacji z klientami.

W kategorii nagród przyznawanych przez najemców, Prologis zdobył tytuł „Najlepszy Manager Nieruchomości Magazynowych Roku w Polsce”. Nagrodę odebrała Marta Kostyk, property manager Prologis na Dolnym Śląsku.

„Wysoka jakość zarządzania nieruchomościami jest na czele listy naszych priorytetów i stanowi dla Prologis klucz do sukcesu w regionie” – powiedziała Renata Michalczyk, dyrektor, szef działu property management Prologis

na Polskę. „Jesteśmy szczególnie dumni z pracy zespołowej, która stoi za tą nagrodą oraz z tego, że jest to nagroda od naszych klientów będących dla nas najważniejszymi  jurorami oceniającymi naszą pracę”.

Działając aktywnie w czterech krajach w CEE z portfolio 4,4 miliona metrów kwadratowych, Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na

30 września 2016 r.). 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili