1.4 C
Warszawa
poniedziałek, 21 listopada, 2022

DSV umacnia swoją pozycję w Afryce

Wraz z przyłączeniem kolejnego kraju do globalnej sieci DSV operator zyskał w sumie trzy nowe biura w Malawi: w stolicy kraju Lilongwe, w Blantyre – komercyjnym ośrodku kraju oraz w Dedza – na granicy z Mozambikiem, oraz bezcenne doświadczenie wynikające z 26-letniej obecności dotychczasowych struktur na tym rynku.


DSV Malawi oferuje pełen zakres usług transportowych i logistycznych – lotniczych, morskich, drogowych oraz magazynowych i celnych. W związku z tym, że jesteśmy krajem śródlądowym realizujemy transport morski z i do Malawi za pośrednictwem portów w Mozambiku, Tanzanii oraz Południowej Afryce – mówi Marius Viljoen, prezes DSV Malawi.


Głównymi klientami DSV Malawi są firmy z sektora farmaceutycznego, motoryzacyjnego oraz rolniczego. Warto zaznaczyć, że rolnictwo stanowi ponad jedną trzecią produktu krajowego brutto Malawi, które jest też jednym z pięciu największych eksporterów produktów tytoniowych. Malawi jest dziewiątym nowym krajem, który w zeszłym roku dołączył do Grupy DSV w ślad za Botswaną, Kambodżą, Izraelem, Jordanią, Mauritiusem, Sri Lanką, Urugwajem i Zimbabwe.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
289ObserwującyObserwuj
spot_img

Firmy godne poznania – PROMAG

Cykl artykułów zamieszczanych na łamach portali i czasopism przedstawiający Polskie dynamiczne i innowacyjne firmy związane z Poznaniem i warte poznania. Dziś w cyklu „firmy warte...

Z ostantiej chwili