11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Douglas Anderson nowym CFO w Carlson Wagonlit Travel

Nowy dyrektor finansowy Carlson Wagonlit Travel, Douglas Anderson będzie pracował w Paryżu, a jego bezpośrednim przełożonym będzie Hubert Joly.

– Douglas posiada bogate, międzynarodowe doświadczenie na polu finansów, włączając w to operacje finansowe, rozwój strategiczny oraz relacje z inwestorami – mówi Joly, CEO Carlson Wagonlit Travel.

Andersen spędził 25 lat w United Parcel Service of America. Pełnił funkcję wiceprezesa ds. finansów. Jego kariera zawodowa związana była również z SITA Group. Ma doświadczenie w pracy w międzynarodowym otoczeniu – wykonywał swoje obowiązki w Stanach Zjednoczonych, jak również Azji i Europie. Był dyrektorem finansowym grup filmowych należących do Eastman Kodak Company w Szwajcarii.

Na stanowisku dyrektora finansowego zastąpi Tima Hennessyego, który pełnił funkcje CFO przez 12 lat.

  • Chciałbym podziękować Timowi za jego oddanie i wszystko co wniósł do Carlson Wagonlit Travel. Specjelnie dziękuję za niesamowite rezultaty w 2006 roku. Witam Douglasa, życząc mu samych sukcesów – mówi Joly.

e-logistyka.pl

 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili