22.7 C
Warszawa
wtorek, 9 sierpnia, 2022

DHL Express wśród najlepszych pracodawców

DHL Express, otrzymała certyfikat Top Employer Global 2015 i znalazła się w elitarnym gronie Najlepszych Pracodawców na świecie. Certyfikat Top Employer Global to nowy program organizowany przez Top Employers Institute, mający na celu wyróżnienie pracodawców, którzy na całym świecie tworzą optymalne warunki dla rozwoju zawodowego i osobistego swoich pracowników. Pracodawcy coraz bardziej ujednolicają swoje warunki rozwoju na skalę globalną, a nowy program certyfikacji ma na celu przyspieszenie utworzenia równych warunków pracy dla wszystkich pracowników, niezależnie od miejsca pracy.


 


Wyróżnienie firmy globalnym certyfikatem Top Employer stanowi dowód, że DHL Express tworzy doskonałe warunki pracy dla swoich pracowników.


 “DHL Express otrzymał certyfikat w różnych regionach na świecie i jest doskonałym przykładem firmy, która potrafiła ujednolicić swoją działalność w sposób, który nie tylko przyniósł korzyści jej pracownikom, ale także zwiększył wydajność operacyjną na poziomie globalnym.”


– powiedział David Plink, prezes Top Employers Institute.


 


 


Firmy, które chcą ubiegać się o globalną certyfikację, muszą działać na skalę globalną i zdobyć certyfikaty w różnych krajach na różnych kontynentach. 

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
275ObserwującyObserwuj
spot_img

Z ostantiej chwili