Dachser na spoga+gafa świętował 20 lat w DIY

0 415

Dachser, globalny operator logistyczny, wziął udział w międzynarodowych targach spoga+gafa 2018 – jednej z największych imprez w branży ogrodniczej, która odbyła się w Kolonii w Niemczech. Wydarzenie zgromadziło około 2 tysięcy wystawców z całego świata, w tym swoje stoiska miało blisko 50 polskich firm. Podczas targów Dachser przedstawił swoje usługi logistyczne dla segmentu DIY, a motto eventu „Come and grow” doskonale wpisało się w działalność operatora w ramach rozwiązania DIY-Logistics, obchodzącego w tym roku 20-lecie.

 

Targi spoga+gafa to miejsce spotkań najważniejszych przedstawicieli branży ogrodniczej oraz DIY. Impreza co roku przyciąga ok. 40 tys. odwiedzających z najróżniejszych krajów. Wśród obecnych na edycji 2018 byli też goście z Polski – oprócz dużej liczby zwiedzających oraz kilkudziesięciu wystawców z naszego kraju, pojawili się także m.in. przedstawiciele rodzimych oddziałów z międzynarodowych firm, co łącznie przełożyło się na silną reprezentację polskiej branży DIY na spoga+gafa 2018. Na evencie nie mogło zabraknąć również firmy Dachser, dla której tym razem była to szczególna okazja do świętowania 20-lecia wprowadzenia rozwiązań dedykowanych branży DIY. Dachser Polska na spoga+gafa reprezentował Juliusz Pakuński, kierownik rozwoju biznesu Dachser DIY-Logistics. Na specjalnie przygotowanym stanowisku zespół Dachser DIY-Logistics zaprezentował swoją ofertę, a także przedstawił w jaki sposób autorskie, ściśle zintegrowane systemy zarządzania transportem i magazynem umożliwiają niezakłócony przepływ danych i towarów w ramach rozwiązania Dachser DIY-Logistics Pipeline.

– Rynek DIY nieustannie rośnie, a wraz ze wzrostem, zwiększają się także potrzeby klientów. Dachser stale podąża za tymi zmianami, oferując klientom profesjonalną obsługę nie tylko w zakresie transportu i magazynowania, ale również usług dodanych. Dzięki innowacyjnym systemom IT, a także doskonałej znajomości specyfiki branży, możemy sprostać wysokim wymaganiom sieci DIY, a w rezultacie rosnąć wraz z nią – mówi Juliusz Pakuński. 

 

Obszar biznesowy DIY-Logistics Dachser wprowadził jeszcze w 1998 roku z myślą o wyspecjalizowanych usługach dla branży budowlanej, DIY oraz ogrodniczej. Już od dwudziestu lat Dachser rozwija się wraz z sektorem budowlano-remontowym, dostarczając rocznie około 4,6 mln przesyłek do sieci marketów typu dom i ogród na terenie całej Europy. Operator co roku spotyka się z przedstawicielami sektora DIY na spotkaniach branżowych takich jak spoga +gafa. Już dziś wiadomo, że Dachser będzie uczestniczył także w przyszłorocznej edycji imprezy, która odbędzie się w dniach 1-3 października 2019 r.

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej