Colliers International najlepszym doradcą w kategorii powierzchni biurowych w Polsce w konkursie Eurobuild Awards

0 71

Dział Powierzchni Biurowych Colliers International zdobył tytuł Działu Biurowego Roku w Polsce (Office Agency Team of the Year) w prestiżowym konkursie branży nieruchomości Eurobuild Awards 2018. Na przestrzeni roku firma pośredniczyła w 216 transakcjach najmu o łącznej powierzchni 312 458 mkw.

Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbyło się 5 grudnia w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton. Uroczystą galę poprowadziła Ewa Andrzejewska, redaktor naczelna miesięcznika „Eurobuild CEE” – organizatora konkursu, oraz prezenter telewizyjny Piotr Kraśko. Nagrody przyznawane są za wyniki biznesowe firm oraz kluczowe osiągnięcia mające wpływ na sytuację na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie. Wyboru zwycięzców dokonuje jury złożone z reprezentantów czołowych firm związanych z rynkiem nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w tym m.in. przedstawicieli deweloperów, inwestorów, banków oraz firm konsultingowych.

— Jesteśmy niezmiernie dumni z tej nagrody, podkreśla ona pozycję Colliers jako lidera w zakresie doradztwa na polskim rynku biurowym. Nasz dział tworzy zespół 46 zaangażowanych w swoją pracę specjalistów, którzy z roku na rok zwiększają zarówno liczbę, jak i wartość przeprowadzonych transakcji — mówi Monika Rajska-Wolińska, Partner Zarządzający Colliers International w Polsce.

Szefowie stojący za sukcesem nagrodzonego Działu Powierzchni Biurowych to Paweł Skałba i Robert Karniewski. W okresie, który uwzględniała tegoroczna edycja konkursu, czyli między październikiem 2017 i wrześniem 2018 r., Colliers pośredniczył w wynajmie 312 458 mkw. powierzchni biurowej w 216 transakcjach. Firma 161 razy reprezentowała interesy najemców i 55 razy właścicieli nieruchomości. Łączna wartość tych umów wynosi ponad 380 mln euro. Aż 68% klientów Działu Powierzchni Biurowych Colliers, to klienci powracający.

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej