23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

CEVA planuje potroić przychody

CEVA Logistics ogłasza dzisiaj plany agresywnego wzrostu w Europie Środkowej. Dyrektor Generalny, John Pattullo, oczekuje, że do 2010 roku firma potroi osiągane w tym regionie przychody.

– Europa Środkowa to istotna część naszej globalnej strategii funkcjonowania. Biorąc pod uwagę fakt, iż znaczenie regionu z ekonomicznego punktu widzenia ciągle wzrasta, dostrzegamy w nim atrakcyjny potencjał wzrostowy  i jesteśmy gotowi poczynić na tym polu znaczne inwestycje – mówi Pattullo.
 
W trakcie swej wizyty w Polsce, Pattullo zaprezentował te plany w szerszym kontekście jako część globalnej wizji firmy CEVA.

– Do 2010 roku pragniemy osiągnąć status najbardziej podziwianego przedsiębiorstwa w branży zarządzania łańcuchami dostaw, z przychodami w ujęciu globalnym na poziomie 10 miliardów EURO. Czynimy wszystko aby stworzyć grupę godną zaufania, która pomaga swym klientom odnieść sukces, oferując usługi w ramach zintegrowanego łańcucha dostaw na polu Logistyki Kontraktowej i Zarządzania Transportem – dodaje.
 
Johnowi Pattullo towarzyszył w trakcie wizyty Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią, Christian Fürstaller. Omawiając szczegółowo kwestę strategii wzrostu w Europie Środkowej, przedstawił w jaki sposób firma reaguje na rosnące wymagania i potrzeby swoich 100 najważniejszych klientów. Jest to grupa korporacji, międzynarodowych, tzw. Lista Stulecia, której członkowie coraz częściej wybierają Europę Wschodnią jako miejsce prowadzenia swych interesów.

– Rozszerzymy możliwości operacyjne sieci Centrów Usług Dzielonych firmy CEVA, koncentrując się na sektorach kluczowych ze strategicznego punktu widzenia.  Zawsze byliśmy mocni w sektorze Motoryzacyjnym i zamierzamy tę wypracowaną pozycję lidera umacniać. Jednakże, pragniemy również dywersyfikować swe działania i docierać do klientów operujących i rozwijających się w innych branżach, takich jak: Dobra Konsumpcyjne Szybkozbywalne, Przemysł, Telekomunikacja, Elektronika Użytkowa i Handel Detaliczny.  
 
Kończąc, John Pattullo podkreślił jak bardzo zadowala go fakt tak daleko idącej integracji pomiędzy dwoma połączonymi oddziałami CEVA.

– Pewny jestem, że nasi koledzy są gotowi do wykorzystania okazji stwarzanych przez system sprzedaży krzyżowej. Wchodzimy na rynek jako jedna firma, jeden zespół.
 
CEVA jest obecna w Polsce od 12 lat. Dzisiaj firma zarządza 10 obiektami, zatrudniając około 600 osób. Przychody w 2007 roku ukształtowały się na poziomie około 48 milionów €.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili