Certyfikaty jakości dla CTL Autozap

Spółka CTL Autozap, wchodząca w skład koncernu logistycznego CTL Logistics, otrzymała dwa certyfikaty jakości: ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004 oraz zaświadczenie jakości i bezpieczeństwa przewozu materiałów niebezpiecznych – SQAS.

Tym samym, spółka jest jedyną firmą transportu samochodowego w regionie Polski Wschodniej, która uzyskała to prestiżowe zaświadczenie przyznawane przez Europejską Radę Przemysłu Chemicznego (CEFIC).

CTL Autozap jest spółką koncernu CTL Logistics świadcząca usługi transportu samochodowego dedykowane przede wszystkim dla przemysłu chemicznego. Ten typ logistyki wymaga niezwykłej precyzji i najwyższej jakości działania. Dlatego CTL Autozap nieustannie weryfikuje standardy oferowanych przez siebie usług.

  • Certyfikaty ISO, które właśnie otrzymaliśmy, są dla nas potwierdzeniem, że udało nam się stworzyć firmę świadczącą usługi najwyższej jakości. Natomiast zaświadczenie SQAS, uważane za najwyższe możliwe wyróżnienie wśród firm działających w obszarze transportu materiałów niebezpiecznych, utwierdza nas w przekonaniu o słuszności obranej strategii. Jakość stawiamy w CTL Autozap zawsze na pierwszym miejscu – mówi Stefan Paczos, Prezes Zarządu CTL Autozap.

Arkusz pytań SQAS został opracowany w pierwszej połowie lat 90-tych przez CEFIC (Europejska Rada Przemysłu Chemicznego). Uzyskanie pozytywnych wyników z przeprowadzonego na jego podstawie audytu zaświadcza o najwyższej jakości transportu, magazynowania i załadunku materiałów chemicznych. Autozap dołącza tym samym do innych spółek Grupy CTL posiadających już to prestiżowe zaświadczenie. W sumie spółki Grupy CTL mają już 8 zaświadczeń SQAS, co czyni koncern nie tylko najbardziej utytułowanym w swojej branży w Polsce, ale i w Europie.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili