3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

CEO firmy Datalogic otrzymał nagrodę "Przedsiębiorca roku"

Roberto Tunioli, wiceprezes i CEO Datalogic otrzymał przyznawaną przez  Ernst & Young nagrodę "Przedsiębiorca roku".

Jest to już 10 edycja tego konkursu wśród włoskich firm. Ernst & Young nagradza przedsiębiorców, którzy wyróżniają się talentem, inicjatywą, oddaniem socjo-ekonomicznemu rozwojowi swojego kraju. Tunioli został wybrany ze względu na przeprowadzenie bardzo korzystnej transakcji przejęcia amerykańskiego konkurenta. Pozwoliło to firmie podwoić obroty, doprowadzając do zajęcia trzeciego miejsca w swojej branży w Europie.

-Nagroda ma dla mnie bardzo symboliczną wartość, jako że nie podkreśla wyłącznie mojego osobistego sukcesu, ale podkreśla znaczenie oddanej pracy wielu osób, dzięki którym transakcja zakończyła się sukcesem – mówi Tunioli. – Chciałbym dodać, że będę reprezentował Włochy na przyznaniu międzynarodowej nagrody dla przedsiębiorcy w 2007 roku. Mam nadzieję, że nie będzie to tylko korzyść dla mnie i Datalogic. Myślę, że przyniesie ona wiele dobrego wszystkim włoskim firmom pracującym każdego dnia na wzrost zarówno swój, jak również krajowej gospodarki – dodaje.

Źródło: Automation, 29.11.2006

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili