Bantex zarządza personelem

Firma Bantex Poland zakończyła wdrożenie systemu Kadry – Płace, należącego do pakietu TETA Biznes Partner.

Prace wdrożeniowe systemu Kadry – Płace zostały wykonane w centrali firmy w Błoniu. Obejmowały implementację 7 modułów: kadry, płace, archiwum danych, fundusz bezosobowy, raporty, komunikacja z bankami i działalność socjalną przedsiębiorstwa. System obsługuje całość zagadnień związanych z zarządzaniem personelem, wspomaga pracę działu spraw osobowych oraz procesy związane z naliczaniem i rozliczaniem płac. Spełnia wszystkie wymagania polskiego ustawodawstwa w zakresie ewidencji danych kadrowych, naliczania wymiarów urlopów, wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, podatków oraz składek ZUS.

System kadrowo – płacowy w pełni zautomatyzował procesy związane z administrowaniem kadrami, naliczaniem wynagrodzeń pracownikom i prowadzeniem spraw socjalnych. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z możliwości, jakie daje nam system w zakresie definiowanie zestawień i wydruków na potrzeby całego działu a także z automatycznej komunikacji z modułem bankowym i łatwej komunikacji aplikacji z pakietem MS Office – podsumowuje Krzysztof Sienkiewicz, dyrektor finansowy Bantex Poland.
Firma Bantex Poland należy do grupy Hamelin, jednego z wiodących producentów na europejskim rynku artykułów biurowo – szkolnych.

e-logistyka.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili