17.9 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

AXTONE wyróżniony na TRAKO 2007

Axtone Sp. z o.o. (dawny Kamax) otrzymał na Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2007 statuetkę Lokomotywy „Rynku Kolejowego”.

Firma została wyróżniona za wkład w rozwój polskiego przemysłu kolejowego oraz jego promocję.

W rankingu Lokomotyw Kolejowych 2007 brało udział 15 spółek, cztery zostały nagrodzone. Wyróżnienie przyznawane jest tym firmom, które zdobywają pozytywne oceny ekspertów ds. kolejnictwa oraz najwięcej głosów w sondażu internetowym na portalu www.rynek-kolejowy.pl.

W imieniu Grupy AXTONE nagrodę – z rąk redaktora naczelnego „Rynku Kolejowego”, Piotra Faryny – odebrali prezes Marcin Kowalczyk oraz Andrzej Raszeja, członek zarządu.

  • Międzynarodowe Targi w Gdańsku są doskonałą okazją do zaprezentowania innowacji w naszej ofercie. Dla wielu osób stanową także często jedyną możliwość zobaczenia na żywo naszych produktów. Przyznana nagroda jest dla nas potwierdzeniem przyjętego kierunku rozwoju decydującego o naszej międzynarodowej konkurencyjności. Jest to także wspaniały prezent z okazji 15 urodzin naszej firmy – powiedział Marcin Kowalczyk, prezes zarządu AXTONE.

Na Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2007 odbywających się w Gdańsku swoją ofertę przedstawiło 350 wystawców z branży kolejowej. W tym roku Grupa AXTONE zaprezentowała produkty w wyjątkowej oprawie. Olbrzymim zainteresowaniem i uznaniem – zarówno gości, jak i organizatorów – cieszył się projekt stoiska Grupy utrzymany w firmowej kolorystyce – czerwono-czarnej. Zwieńczeniem kompozycji stoiska AXTONE była prezentacja nowego logotypu.
 
– Połączenie pod wspólnym logo naszych spółek europejskich ma na celu podkreślenie ich przynależności do jednej grupy Prezentując swoją ofertę na TRAKO mamy możliwość pokazania się szerszej publiczności i przedstawienia całej Grupy pod nową marką – powiedział Marcin Kowalczyk, prezes zarządu AXTONE.

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO to największe wydarzenie w Polsce i drugie tego typu na terenie Europy. Tegoroczna edycja – która odbyła się w październiku 2007 – była już ósmym spotkaniem producentów komponentów z branży transportu szynowego. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do promowania transportu szynowego, spedycji i logistyki kolejowej, prezentacji najnowszych technologii oraz spotkania w środowisku branżowym. Targi organizowane są wspólnie z Polskimi Kolejami Państwowymi SA. Tradycyjnie imprezie towarzyszy bogaty program szkoleniowy, m.in. debaty, liczne seminaria i prezentacje firm.

e-logistyka.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili