8.4 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024

APL Logistics i Con-Way Frieght rozszerzają swoje usługi

Program OceanGuaranteed – oferujący przewóz towarów na zasadzie LCL (less-than-container-load) do Stanów Zjednoczonych, rozwija się po tym jak został ogłoszony latem zeszłego roku.

Od początku miesiąca klienci mogą przesyłać w ramach tego programu swoje towary z portów w Japonii, Korei, Singapuru i Tajwanu. Dołączone zostaną również trzy porty w centralnych i południowych Chinach. Dostawa typu port-dom jest pomysłem innowacyjnym.

Unowocześniono system naliczania opłat, tak żeby klienci byli pewni, że bez względu na port nadania towaru – cena będzie taka sama.

  • Dodawanie nowych portów, dbanie o te same stawki – to dowodzi poważnego podejścia do OceanGuaranteed oraz klientów, dla których ważna jest jakość i efektywność kosztowa – mówi Brian Lutt, prezes APL Logistics.

  • Konsumenci zdradzili nam, że potrzebują większej ilości lepszych usług, dopasowanych do konieczności szybkiego dostarczenie różnej ilości towarów – przyznaje prezes Con-Way Freight, David McClimon.

Źródło: PR News Wire, 17.01.2007

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili