WSL otworzyła drzwi dla przyszłych studentów

Prezentacja poznańskiej uczelni rozpoczęła się w Auli o godzinie 11.00. O kierunkach (Logistyka, Zarządzanie, Ekonomia) i specjalnościach, warunkach studiowania oraz możliwościach odbywania praktyk i staży w czołowych firmach na globalnym rynku logistycznym opowiedział mgr Wojciech Zalewski, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Logistyki. W swoim wystąpieniu nie zapomniał oczywiście o programie wymian zagranicznych, a także o sportowej pasji naszych studentów, reprezentowanej szczególnie przez trzykrotną medalistkę olimpijską, kajakarkę – Anetę Konieczną.

Więcej o samej działalności studenckiej opowiedzieli przedstawiciele poszczególnych kół. Dokonania SKNL CorLog WSL przedstawił dr Maciej Stajniak, opiekun Koła, natomiast zalety uczestnictwa w inicjatywach Koła Menedżerów Marketingu WSL zachwalała mgr Agata Olszyńska. Przyszli kandydaci wysłuchali również morskich opowieści. Adrianna Dolska, studentka III roku studiów licencjackich, podzieliła się wrażeniami z rejsów, zarówno po wodach polskich, jak i zagranicznych, które odbywają się w ramach Klubu Żeglarskiego WSL. Po twarzach uczestników widać było, że egzotyczne zdjęcia z wyprawy między innymi na Wyspy Kanaryjskie zrobiły na nich ogromne wrażenie.

Po części teoretycznej nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursu ankietowego, który przez dwa miesiące odbywał się na stronie internetowej WSL. Zwycięzcy otrzymali odtwarzacze MP4 oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Część oficjalną zakończyła wycieczka korytarzami Wyższej Szkoły Logistyki. Wojciech Zalewski pokazał kandydatom sale wykładowe i ćwiczeniowe, laboratoria komputerowe, dziekanat, poszczególne działy uczelni, infrastrukturę, bufet, punkt ksero, bibliotekę, rektorat oraz pokój samorządu studenckiego. Część zwiedzających, zaczepiała studentów WSL, by bezpośrednio od nich wysłuchać opinii na temat Uczelni, reszta natomiast, z zainteresowaniem słuchała o nowościach wydawniczych Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Drzwi Otwarte WSL zainaugurowały działalności Biura Rekrutacji, które tego dnia przyjęło już od kilku osób dokumenty i tym samym wpisało ich na listę studentów Wyższej Szkoły Logistyki.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili