WROLOG 2007

Wrocławskie środowisko logistyków zaprasza do udziału w III Wrocławskim Forum Logistyki i Technologii Logistycznych WROLOG 2007, które odbędzie się w dniach 27-28 września 2007 r. we Wrocławiu

I Forum odbyło się na Politechnice Wrocławskiej. Podczas tego wydarzenia uczczono pamięć i dorobek naukowy profesora Zbigniewa Korzenia, profesora zwyczajnego Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, współ-założyciela Polskiego Towarzystwa Logistycznego, współtwórcy podstaw kształcenia logistycznego w Polsce.

Zaproszenie na III Forum skierowane jest do szerokiego grona logistyków: naukowców, menedżerów, projektantów i inżynierów pracujących w różnych sektorach gospodarki.

Celem Forum WROLOG-2007 jest prezentacja i wymiana poglądów w zakresie technicznych aspektów logistyki oraz relacji między inżynierią logistyczną a organizacją, zarządzaniem i ekonomiką systemów logistycznych. W szczególności rozpatrywana będzie problematyka modelowania systemów oraz inżynierii procesów logistycznych.

e-logistyka.pl

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili