Ważna rola Dubai Flower Centre

Dubai Flower Centre urasta do miana ważnego międzynarodowego huba kwiatowego.

Trzech obecnych dzierżawców zrozumiało globalne znaczenie kwiatów oraz branży sadowniczej, jak również wagę Dubaju jako regionalnego hubu, doskonałego dla eksportu i importu tych szczególnych towarów. Każda z wyminionych firm działa na innym kontynencie, ale wszystkie rozumieją znaczenie DFC.

  • Flower Express jest jednym z naszych najnowszych klientów, który zdecydował się na wybór DFC ze względu na jego połączenia transportowe, oraz proces "chłodnego łańcucha", pozwalający na transport i przechowywanie kwiatów w optymalnej temperaturze – mówi Ibrahim Ahli, dyrektor ds. marketingu DFC.

  • Wspomniana firma posiada uprawę róż w Etiopii oraz Indiach, a już niedługo zacznie uprawiać te kwiaty w Kenii. Kwiaty przeznaczone są na eksport głównie do Europy oraz do Australii – dodaje.

Kolejną firmą korzystającą z usług DFC jest zatrudniająca 3 tys. osób FloraHolland. Specjalizuje się ona w imporcie i re-eksporcie szerokiej gamy kwiatów.

Ostatni z klientów DFC to posiadający niemal trzydziestoletnią tradycję Continental Flowers.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili