Wakacyjne wydanie Miesięcznika STL

W lipcowo-sierpniowym numerze miesięcznika STL tematem przewodnim są szkolenia kierowców. Czy jest to przywilej, czy konieczność? O jakich terminach należy pamiętać? Na te i inne pytania odpowiada redakcja STL.

Dziennikarze STL uczestniczyli w szkoleniu Szkoły Jazdy Scania, a jego skuteczność opisują na łamach miesięcznika. "W czasach, gdy wielu przewoźników boryka się z trudnościami finansowymi, szczególnie cenna okazać się może umiejętność ograniczania kosztów – zwłaszcza w tych obszarach, gdzie nie odbija się to na jakości usługi czy zadowoleniu pracowników. Koszty paliwa oraz zużywanych elementów eksploatacyjnych stanowią znaczną część łącznych kosztów działalności przedsiębiorstwa transportowego. Poza oszczędnymi pojazdami, źródłem niemałych oszczędności może być sam kierowca oraz styl jego jazdy" – czytamy w najnowszym wydaniu.

Dodatkowo informacje o najnowszych wydarzeniach branży TSL, inwestycjach oraz zmianach w prawie.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili