Wakacyjne wydanie Miesięcznika STL

0 36

W lipcowo-sierpniowym numerze miesięcznika STL tematem przewodnim są szkolenia kierowców. Czy jest to przywilej, czy konieczność? O jakich terminach należy pamiętać? Na te i inne pytania odpowiada redakcja STL.

Dziennikarze STL uczestniczyli w szkoleniu Szkoły Jazdy Scania, a jego skuteczność opisują na łamach miesięcznika. "W czasach, gdy wielu przewoźników boryka się z trudnościami finansowymi, szczególnie cenna okazać się może umiejętność ograniczania kosztów – zwłaszcza w tych obszarach, gdzie nie odbija się to na jakości usługi czy zadowoleniu pracowników. Koszty paliwa oraz zużywanych elementów eksploatacyjnych stanowią znaczną część łącznych kosztów działalności przedsiębiorstwa transportowego. Poza oszczędnymi pojazdami, źródłem niemałych oszczędności może być sam kierowca oraz styl jego jazdy" – czytamy w najnowszym wydaniu.

Dodatkowo informacje o najnowszych wydarzeniach branży TSL, inwestycjach oraz zmianach w prawie.

e-logistyka.pl

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej