TSL Match Racing CUP – 20-22.06

0 66

W dniach 20-22 czerwca odbędą się kolejne regaty z cyklu Branżowy Puchar Polski w formule match racing.

Tym razem regaty są dedykowane branżom: Transport, Spedycja, Logistyka, Magazynowanie i branżom im pokrewnym.Branżowy Puchar Polski jest to cykl imprez, który ma na celu stworzenie rankingu stanowiącego, jakie branże i jakie firmy są najlepsze w żeglarstwie. Dlatego też zwycięzcy regat danej branży będą zakwalifikowani do Wielkiego Finału Branżowego Pucharu Polski, który odbędzie się 26-28 września w Gdyni.

Regaty są rozgrywane z wykorzystaniem najnowocześniejszej floty jachtów w Polsce, Delphia 24 one design a areną zmagań są akweny położone tuż przy molo w Sopocie lub przy bulwarze nadmorskim w Gdyni. Jest to świetne widowisko na wyciągnięcie ręki tysięcy widzów tych nadmorskich miejscowości. Jak wyglądały poprzednie regaty, można zobaczyć na filmie http://www.openyachting.pl/ida/107

Aby nikt nie czuł się onieśmielony, pierwszego dnia regat, czyli w piątek wszyscy zawodnicy mają teoretyczne i praktyczne szkolenie z zakresu żeglarstwa regatowego. Jest ono prowadzone przez żeglarzy profesjonalnie zajmujących się match racingiem. Dla tego nie ma znaczenia czy startowaliście już w takich regatach czy nie, oni zadbają o to aby nikt nie czuł się zagubiony.

Aby podtrzymać sportową atmosferę w piątek, po treningach odbędzie się biesiada w Sopockim lesie, w szałasie „Borodziej” gdzie przy dobrym jedzeniu i dobrych napitkach będzie można dyskutować o przeżyciach z wody. Następnego dnia, czyli w sobotę odbędzie się pokaz filmów z regat, we wspaniałej atmosferze „SEFINIR” Yacht Club na końcu sopockiego mola.

W poprzedniej edycji regat Branżowego Pucharu Polski, HVACR MR CUP rozegranych w Sopocie w dniach 31.05-01.06. dla branż: Klimatyzacja, Wentylacja, Chłodnictwo zwyciężyła załoga Teoma Service Sp.  z o.o. dowodzona przez Krzysztofa Kurka.

To oni będą walczyli o zwycięstwo ich branży i ich firmy w całym cyklu Branżowego Pucharu Polski i bardzo pragną zwyciężyć. Czy zwyciężą? Warto się o tym przekonać i wystartować w regatach, które mogą Was zakwalifikować do rywalizacji z nimi oraz z pozostałymi załogami, które zostaną wyłonione w kolejnych regatach z cyklu Branżowy Puchar Polski, na które wraz z redakcją niniejszego portalu serdecznie zapraszamy.

Więcej szczegółów na www.openyachting.pl

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej