TransMania trwa

Tysiące nagród: komputery, aparaty, designerskie głośniki, lampy, kubki i wiele innych nagród czeka na litewskich użytkowników giełdy TRANS. W TransManii uczestnicy zdobywają nagrody wykonując jedynie swoją pracę. 

Litwa to kolejny kraj, który stał się obecnie ważnym punktem na europejskiej mapie transportowej. Także i giełda TRANS ma tego świadomość. Obecnie z usług giełdy TRANS korzysta ponad 4000 Użytkowników z samej Litwy. Chcąc zwiększyć ilość zamieszczanych ofert wolnych ładunków i pojazdów a także samych oferentów, zorganizowała konkurs.

Głównym zadaniem TransManii jest zachęcanie transportowców i spedytorów do zamieszczania ofert, za co otrzymują punkty, za które przyznawane są nagrody. Punkty są także przyznawane za powiadamianie znajomych o giełdzie TRANS. Pod koniec każdego tygodnia odbywa się losowanie atrakcyjnych nagród.

– Chcemy  zmobilizować naszych klientów do składania jak największej liczby ogłoszeń na giełdzie TRANS. Wielu spośród naszych użytkowników dysponuje ofertami ładunku lub pojazdu, ale mają opory, by informację o nich umieszczać właśnie na giełdzie. Dlatego też przygotowaliśmy TransManię, która dzięki codziennej pracy daje szanse na atrakcyjne nagrody – mówi Daiva Paslavska, koordynator rozwoju giełdy TRANS na rynku litewskim. – Przewoźnicy wolą szukać sami ładunków niż informować o wolnym pojeździe pozostałych użytkowników, zaś firmy spedycyjne częściej wyszukują firm transportowych na własną rękę niż ogłaszają swoje ładunki. Chcemy to zmienić – dodaje.

– Podobna akcja miała miejsce w Czechach i na Słowacji. Już po pierwszym miesiącu trwania konkursu ilość ofert na giełdzie zmieniła się dziesięciokrotnie. Dzięki temu, że wzrasta ilość ofert a także nowych zleceniodawców, korzyść odnoszą wszyscy Użytkownicy giełdy, dlatego też liczymy na taki efekt także na Litwie – mówi Dorota Sówka, Marketing Manager giełdy TRANS.

Akcja potrwa do końca kwietnia.

Europejska Giełda Transportowa TRANS (www.trans.eu) powstała w 2004 r. Jest największą platformą wymiany informacji o frachtach i wolnych przestrzeniach ładunkowych w Europie Środkowo- Wschodniej oraz 3. co wielkości giełdą transportową w Europie Zachodniej. Obecna jest w 33 krajach Europy. Aktualnie z giełdy korzysta ponad 50 000 firm z całej Europy. Każdego dnia na giełdzie TRANS można znaleźć nawet 40 000 aktualnych ofert wolnych ładunków i pojazdów. Klientami Logintrans są przewoźnicy, firmy spedycyjne oraz przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili