Startuje TransAkcja

3 września ruszy konkurs TransAkcja, w którym czescy i słowaccy użytkownicy Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS za zgłaszanie na giełdę ofert wolnych pojazdów lub ładunków mogą wygrać nagrody.

Laptop, palmtopy z nawigacją GPS, drukarki fotograficzne, urządzenia wielofunkcyjne, kamery internetowe, podgrzewacze do kubków na USB, gry sudoku i tysiące innych nagród rozda czeskim i słowackim użytkownikom Europejska Giełda Transportowa TRANS za zgłaszanie na giełdę ofert wolnych pojazdów lub ładunków. A wszystko w grze TransAkcja- pierwszym konkursie, w którym uczestnicy zdobywają nagrody wykonując … swoją pracę! Start TransAkcji już 3 września!

W konkursie udział wziąć mogą użytkownicy giełdy z terenu Czech i Słowacji. Do gry w każdej chwili mogą przyłączyć się także nowi użytkownicy- wystarczy, że zarejestrują się na giełdzie TRANS i otrzymają indywidualny numer TransID oraz hasło – dane niezbędne do zalogowania się na stronie konkursu.

–  Poprzez TransAkce chcemy zmobilizować naszych klientów do składania jak największej liczby ogłoszeń na naszej platformie. Wielu sposóród użytkowników dysponuje ofertami ładunku lub pojazdu, ale mają opory, aby informację o nich umieszczać właśnie na TRANS-ie – mówi Karolina Granek, dyrektor ds. rozwoju giełdy TRANS na rynku czeskim- Przewoźnicy wolą szukać sami ładunków niż informować o wolnym pojeździe pozostałych użytkowników, a firmy produkcyjne częściej wyszukują firm transportowych na własną rekę niż ogłaszają swoje ładunki. Chcemy to zmienić- dodaje Granek.

Giełda przygotowała specjalną ofertę zachęcającą do wzięcia udziału w konkursie! Każdy uczestnik, który zarejestruje się w grze i doda choć jedną ofertę lub powiadomi przynajmniej jednego znajomego otrzyma… wyjątkowy kubek z niespodzianką!

Zasady konkursu są proste: uczestnicy dodają na giełdę TRANS ogłoszenia o wolnych ładunkach lub pojazdach. Za zamieszczanie ogłoszeń otrzymują punkty. Punkty są także przyznawane za powiadamianie znajomych o giełdzie TRANS. Pod koniec każdego tygodnia nastepuję losowanie nagród, uczestnicy z największą ilością punktów zostają nagradzani.

Podwójne punkty mają szansę otrzymać także Ci użytkownicy, którzy zamieszczą swoją ofertę w trakcie tzw.„Szczęśliwych godzin TRANS”, czyli specjalnym przedziale czasowym, o którym informację będą otrzymywać tylko uczestnicy wybrani losowo. 

– Może to wyrównać szanse także mniejszych firm, które w ilości zgłaszanych ofert mogą nie mieć szans np.w porównaniu z dużymi spedycjami- wyjaśnia Karolina Granek

Uczestnicy będą rywalizować ze sobą w edycjach tygodniowych oraz w edycji generalnej. Główną nagrodą w konkursie jest nowoczesny Laptop HP- Comapq 6715s.

Wyjątkowość konkursu polega na tym, że uczestnicy zdobywają nagrody za wykonywanie swojej codziennej pracy, na udział w grze nie muszą poświęcać dodatkowego czasu.

– Każdego dnia tysiące spedytorów, a także pracowników firm transportowych przegląda, dodaje i przyjmuje zlecenia z giełdy TRANS. Teraz robiąc dokładnie to samo mogą jeszcze wygrać cenne nagrody – mówi Dorota Sówka, Marketing Manager spółki Logintrans.

W TransAkce do zdobycia są m.in. laptop, palmtopy z nawigacją GPS, drukarki fotograficzne, urządzenia wielofunkcyjne, kamery internetowe, aparaty fotograficzne, podgrzewacze na USB, oryginalne kubki z niespodzianką.

Dostawcą nagród w konkursie TransAkce jest światowy producent sprzętu komputerowego Hewlett-Packard.
 
Patronat medialny nad konkursem objęły: Magazyn Trucker King, serwisy internetowe www.doprava.cz oraz www.e-doprava.cz

Start TransAkce: już 3 września!

(zdjęcie: ©  www.sxc.hu autor: miles)

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili