8.4 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024

Startuje innowatorium

Innowatorium to nieformalne, wieczorne i cykliczne spotkania internetowych przedsiębiorców odbywające się w formule ‘unconference’. Pierwsze spotkanie odbyło się wczoraj w Warszawie. 

Udział zadeklarowało ponad 130 osób. Uczestnicy opowiadali o swoich nowych projektach. W ramach formuły ‘unconference’ nie ma z góry ustalonej agendy, spotkanie na charakter otwarty oraz interakcyjny – wręcz zalecane jest przerywanie prelegentom, czy prezentowanie swoich pomysłów i doświadczeń związanych z projektem.

„Inspiracja do organizacji spotkań innowatorium przyszła z Doliny Krzemowej, gdzie tego typu imprezy ze względu na otwartą formułę cieszą się dużą popularnością i często dostarczają inspiracji, a jednocześnie dzięki głosom krytyki pozwalają zejść na ziemię. Myślę, że warto skonfrontować swoje pomysły w sympatycznej, luźnej atmosferze, zanim poświęci się im więcej czasu, zainwestuje własne pieniądze, czy przedstawi do oceny potencjalnemu inwestorowi. Skoro nawet w Indiach są organizowane takie spotkania, to, czemu nie u nas?” – mówi inicjator spotkań, Michał Faber z firmy Web². 

Więcej informacji o innowatorium: http://innowatorium.webkwadrat.pl
 
e-Logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili