23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Recesja omija LCS Logistics

W obliczu recesji LCS konsekwentnie stawia na elastyczność oraz innowacyjność, a przede wszystkim kapitał ludzki. Bieżące działania handlowe zaowocowały powiększeniem Zespołu LCS Logistics zarówno w Krakowie, jak i w Gdyni, gdzie szeregi firmy zasilili nowi pracownicy, a kolejni, wyłaniani w trakcie bieżącego procesu rekrutacyjnego, już wkrótce do nich dołączą.

– Pozyskujemy nowe, rozwojowe projekty, do których dedykujemy obsługę naszych pracowników. Chcemy utrzymać wysoki poziom świadczonych usług, więc inwestycja w kapitał ludzki jest naturalnym posunięciem – mówi Mateusz Barycza Dyrektor ds. Handlowych w LCS Logistics S.A.

Na tym nie koniec inwestycji – dotychczasowa flota pojazdów firmy z początkiem czerwca powiększyła się o dodatkowe zestawy. Docelowo, do końca roku flota pojazdów LCS Logistics S.A. ma powiększyć się o kolejne kilkanaście zestawów.

– Korzystamy ze stabilności naszych największych partnerów biznesowych, a także nowych projektów, które wraz z naszymi klientami rozwijamy zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Dzięki naszym partnerom mamy możliwość realizowania kolejnych inwestycji i rozwijania zakresu świadczonych usług. Mamy ambitne plany, z których nie chcemy rezygnować – komentuje Mateusz Barycza.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili