3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Realizacja strategii rozwojowej CTL Logistics

Strategia rozwojowa CTL Logistics zakłada intensywny rozwój przewozów międzynarodowych i intermodalnych. 

W przewozach międzynarodowych przez granicę zachodnią – osiągnięto w 2006 roku wynik 700 tys. ton. Zostały one zrealizowane pomiędzy spółkami CTL Rail GmbH i CTL Rail w Polsce. Spółka CTL Rail GmbH, przewoźnik operujący w krajach Europy Zachodniej,  zwiększyła swoje przewozy w 2006 roku o 48,5%, osiągając pracę przewozową na poziomie 439,2 mln netto tkm. Na 2007 rok spółka ta posiada już kontrakty, które pozwolą na podwojenie przewozów.

Przez granicę wschodnią polski CTL Rail przewiózł, począwszy od maja 2006 roku 200 tys. ton towarów. Przewozy przez granicę wschodnią rosnąć będą również w roku bieżącym.
 
Rozpoczęto także realizację drugiego z priorytetów strategii rozwojowej holdingu –   18 stycznia 2007 r. ruszył pierwszy pociąg kontenerowy CTL Logistics z kaprolaktamem  w relacji Puławy – Gdańsk. CTL Logistics zakupił już 200 platform kontenerowych  z dostawą w 2007 roku i aktualnie finalizuje kolejny kontrakt na tego typu wagony.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili