23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Przyszłość drobnicy

Gwałtowny rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw powoduje boom na rynku drobnicowym. Firmy z sektora MŚP wprowadzają do międzynarodowego obrotu niewielkie partie towarów. 

Charakterystyczne stało się także dążenie do minimalizacji zapasów oraz optymalizacji produkcji. Również w działalności spółki C.Hartwig-Katowice S.A. obserwujemy ostatnio dynamiczny rozwój obsługi przesyłek drobnicowych. Korzyści zapewnia regularny, zbiorowy ruch samochodowy, który z jednej strony charakteryzuje się terminowością, a z drugiej obwarowany jest korzystniejszymi stawkami frachtowymi, niż przy innych środkach transportu.

C.Hartwig-Katowice S.A. obsługuje aktualnie  ponad 40 stałych linii drobnicowych ze wszystkimi krajami Europy, które gwarantują dostarczenie przesyłek w stałych terminach i w krótkim czasie, bezpośrednio na adres klienta. Firma szczególnie szczyci się przewozem "drobnicy" do Austrii.

e-logistyka.pl

 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili