Program motywacyjny Apreo Logistics

APREO LOGISTICS – spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy – wprowadził dla pracowników pakiet motywacyjny. Celem programu o nazwie „LEO” jest promowanie Lojalności, Efektywności i Operatywności.

– „LEO” jest wyrazem tego, jak bardzo zależy nam na budowaniu pozytywnych związków Pracownik – Firma i poczuciu wzajemnej identyfikacji. Promujemy inicjatywę i entuzjazm. Aktywny udział w budowie i umacnianiu pozycji firmy oraz lojalność wobec niej przekłada się zawsze na dodatkowe dochody zaangażowanych pracowników. Program jest uhonorowaniem aktywności i inspiracji, bez której nie byłoby żadnego efektu” –  powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor zarządzający Apreo Logistics.

Zarząd Apreo Logistics SA wprowadzając pakiet motywacyjny deklaruje troskę o kadrę tworząc dla niej przyjazne warunki pracy i dobre warunki rozwoju.  Zadaniem opracowanego programu jest wyzwolenie wewnątrz istniejących struktur organizacji ducha przedsiębiorczości, motywacja i nagradzanie pracowników za efektywną i długoterminową współpracę. Pakiet składa się z trzech części.

„LEO Lojalność” – zakłada, że w momencie wprowadzenia Spółki Apreo Logistics na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, bądź też sprzedaży Firmy inwestorowi strategicznemu, uprawnieni pracownicy
w zależności od funkcji oraz stażu pracy w firmie mogą stać się posiadaczami Opcji na Akcje. Ich nabycie umożliwia czerpanie korzyści kapitałowych wynikających z udziału w podziale dywidend jak i, w przypadku upublicznienia oferty, transakcji sprzedaży walorów na Giełdzie Papierów Wartościowych. Działanie takie ma bezpośrednie przełożenie na wynik działań operacyjnych spółki, ponieważ integruje interesy udziałowców i pracowników – dobra kondycja firmy pomnaża dochody pracowników. Stanowi to zachętę dla kadry do skutecznej realizacji wyznaczonych zadań i długoterminowego wiązania się z firmą.

„LEO Efektywność” to program dodatkowego, kwartalnego wynagradzania pracowników za wyniki pracy, skierowany głównie do spedytorów i szefów zespołów. „LEO Operatywność” jest  segmentem pakietu   dotyczącym promowania usług firmy oraz  zwiększania wyznaczonych celów sprzedażowych, poprzez pozyskiwanie klientów bezpośrednich.

Apreo Logistics dba nie tylko o atrakcyjne warunki pracy i dobrą atmosferę w zespole. Firma, realizując swoje cele biznesowe promuje zdrowy styl życia wśród swoich pracowników kreując tym samym wizerunek firmy aktywnej  i zaangażowanej w wydarzenia sportowe. Od września 2007 roku Apreo Logistics bierze udział w programie "Firma Przyjazna Bieganiu", skierowanemu do przedsiębiorstw działających w Polsce. Organizuje również dla swoich pracowników aktywne wyjazdy integracyjne, rozgrywki piłki nożnej oraz wewnętrzne mistrzostwa tenisa stołowego. Spółka planuje również udział w rozgrywkach ligi piłki nożnej – „Liga firm” oraz organizację pikników rowerowych dla wszystkich amatorów tej dyscypliny sportu.

 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili