22.9 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Pomoc dla Ignasia

Ten mały brzdąc na zdjęciu to Ignaś, a obok niego Iza – mama Ignasia i ja Michał – jego Tato. Wyglądamy na tym zdjęciu na pełnych energii i bardzo zadowolonych z życia…

… i tacy właśnie jesteśmy, chociaż od 17 miesięcy walczymy o życie Ignasia, który przyszedł na świat chory na dysplazję metatropiczną. Choroba powoduje deformację klatki piersiowej, ciężkie uszkodzenie kręgosłupa i rdzenia kręgowego oraz zmiany w obrębie bioder.
Ty wyjątkowo rzadka choroba genetyczna (zanotowano 86 przypadków na całym świecie), nie leczona może doprowadzić  do kalectwa, a nawet do śmierci.
Ignaś nie chodzi, tak jak jego rówieśnicy, nie może nawet samodzielnie usiąść.

19 grudnia 2007, Ignasia czeka operacja w Stanach Zjednoczonych w Alfred I. duPont Hospital for Children, dzięki której, będzie mógł żyć dalej. Amerykanie zgodzili się przeprowadzić wstępną operację pod warunkiem, że wciągu 8 miesięcy, na konto szpitala zostanie przekazana kwota 45.000$.
Dlatego zwracamy się do wszystkich, którzy mogą pomóc z prośbą – liczy się każda złotówka

Poniżej numer konta Fundacji Polsat, na które można dokonać wpłaty

21 1680 1248 0000 3333 4444 5555 z dopiskiem :" Ignacy Szczypiór".

Dla Nas Rodziców, Ignaś jest nie tylko jednym ze stu PRZYPADKÓW, jest po prostu Naszym Ukochanym Dzieckiem, które potrzebuje pomocy!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili