Oracle Beehive

Oracle udostępnia rozwiązanie Oracle Beehive – kompletną i otwartą platformą umożliwiającą zintegrowaną oraz bezpieczną współpracę.

Najważniejsze fakty
Firma Oracle przedstawiła Oracle Beehive, produkt, który pozwala firmom na bezpieczną komunikację i umożliwia współpracę w ramach procesów biznesowych. Jest to wszechstronna platforma do organizacji współpracy w przedsiębiorstwach oparta na otwartych standardach i zapewniająca zintegrowane obszary robocze dla zespołów, z usługami kalendarza, komunikatora i poczty elektronicznej.   

Zaprezentowane rozwiązanie wpisuje się w przyjętą przez firmę Oracle strategię dostarczania kompletnych, zintegrowanych pakietów opartych na otwartej, zgodnej ze standardami architekturze oprogramowania warstwy pośredniej i baz danych. Strategia ta pozwala klientom upraszczać środowiska obliczeniowe, obniżać koszty i ryzyko, a przy tym zapewnia większe możliwości wyboru i elastyczność.

Rozwiązanie Oracle Beehive, w którym wykorzystano jednolity model obiektów i mechanizmy bezpieczeństwa bazy danych Oracle, oferuje scentralizowaną, bezpieczną i umożliwiającą kontrolę platformę współpracy. Wdrażając ją, firmy otwierają sobie drogę do obniżenia kosztów i uproszczenia procesu dostosowywania się do przepisów. Zintegrowane usługi Oracle Beehive oraz jego otwarta architektura pozwalają przedsiębiorstwom bezpośrednio rozszerzać istniejące aplikacje i procesy biznesowe o funkcje pracy grupowej. Dzięki temu użytkownicy mogą uruchamiać usługi Oracle Beehive z poziomu dowolnych aplikacji i różnych interfejsów klienckich.

Oprogramowanie Oracle Beehive pomaga w rozszerzaniu inwestycji w systemy informatyczne i upraszczaniu administrowania z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury, na przykład funkcji uwierzytelniania zgodnego ze standardami, kontroli dostępu opartej na rolach i narzędzi ochrony prywatności.

Oprogramowanie Oracle Beehive jest już dostępne na rynku — może zostać wdrożone bezpośrednio u klienta lub poprzez usługę outsourcingową Oracle On Demand.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili