Nowy prezes Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego w Gdyni

Pan Krzysztof Szymborski jest inżynierem, ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie logistyki morskiej i transportu. Trafił do gdyńskiego terminalu BCT jako sprawny menedżer, ceniony zarówno w Polsce, jak i zagranicą. W latach ’80 pracował w zarządzie Portu Gdańskiego. Po trzech latach przeszedł do Portu w Gdyni, w którym ponad trzy lata był Dyrektorem Elewatora Zbożowego, a w latach 1993-1994 kierował pracami Biura Rozwoju. Od połowy lat ’90 pracował w Dubaju, gdzie był Kierownikiem Utrzymania Ruchu Mechaników w przedsiębiorstwie Dubai Drydocks. Jest ekspertem na rynku spożywczo-drobnicowym, ostatnio pełnił stanowiska kierownicze, m.in. we francuskiej firmie Farm Frites, norweskiej King Oskar oraz brytyjskim przedsiębiorstwie przetwórczym Lisner.

Filipińska spółka ICTSI, zarządzająca terminalami kontenerowymi, to dynamiczny i stale rozwijający się międzynarodowy operator. Działa od 20 lat w 11 krajach na czterech kontynentach. ICTSI od sześciu lat jest właścicielem największego morskiego terminalu w Polsce – BCT Sp. z o.o. – Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego w Gdyni.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili