3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Nowy Managing Director Eurinpro w Niemczech

Eurinpro International S.A., mianowało Wernera Knana na stanowisko Managing Director Eurinpro w Niemczech. Od 1 grudnia br. Knan będzie wspierał rozwój i nadzorował działalność trzech oddziałów Eurinpro na terenie Niemiec.

Przed dołączeniem do zespołu Eurinpro, Werner Knan pracował jako Dyrektor Zarządzający w DHL Fulfilment GmbH. Knan jest jednym z najbardziej znanych specjalistów z sektora logistycznego, posiadającym ogromne doświadczenie w zakresie logistyki łańcuchów dostaw, logistyki kontraktowej, kontrolingu oraz gruntowną wiedzę na temat trendów i rozwoju na rynku niemieckim i europejskim. Pracował również jako Senior Logistics and Supply Chain Manager w firmach Bioropa (Pharma & Life Sience), Kuehne & Nagel – Management AG, Log 2000 GmbH, Computer 2000 AG, Digital Equipment Europe, Hitachi Europe Semiconductors, ESG/FEG GmbH, Siemens AG.

Jako Managing Director, Werner Knan będzie zarządzał pracą biur Eurinpro w Niemczech oraz dbał o rozwój firmy na tym terenie. „Jestem bardzo zadowolony, że będę pracował z całym zespołem Eurinpro nad umacnianiem pozycji firmy na rynku niemieckim. Chcemy dotrzeć z ofertą kompleksowych rozwiązań logistycznych do szerszego grona klientów, którzy chcą prowadzić obsługę logistyczną z wybudowanego „na miarę” magazynu w Niemczech ” – powiedział.

Rynek niemiecki pozostaje największym rynkiem w Europie. Oferując dużą ilość terenów, wykwalifikowaną siłę roboczą, optymalną infrastrukturę i wysoce strategiczną lokalizację, gwarantuje rozległe możliwości rozwoju elastycznych rozwiązań magazynowych, w których specjalizuje się Eurinpro.

Eurinpro działa na rynku niemieckim od 2 lat. Główne biuro oddziału znajduje się w Langenfeld. Niemiecki oddział Eurinpro  tylko w ostatnim czasie wybudował 18.000 m² powierzchni magazynowej dla Schenkera w Grolsheim, 75.103 m² dla firmy Amazon w Lisku oraz 49.876 m² dla DHL Exel Supply Chain w Lutterbergu. Obecnie buduje dla BLG Logistics magazyn o powierzchni 60.212 m² w Bremen.

e-Logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili