11.7 C
Warszawa
sobota, 13 kwietnia, 2024

Nowe udogodnienia giełdy TRANS

Spółka Logintrans – operator Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS przygotowała kolejne udogodnienia dla swoich użytkowników. Tym razem jest to opcja zamieszczania dokumentów rejestracyjnych i firmowych.

Samodzielne dodawanie dokumentów przez użytkowników jest korzystne. Do tej pory każda firma chcąc mieć pełny dostęp do giełdy TRANS musiała przesyłać dokumenty rejestracyjne fax’em bądź mailem w celu autoryzacji. Teraz jest to możliwe za pomocą kilku kliknięć.

Te same dokumenty są widoczne także dla innych użytkowników giełdy. Tak więc mogą posłużyć w celu weryfikacji nowego kontrahenta już na etapie wyszukiwania ofert wolnych ładunków i pojazdów. Każdy dokument jest zabezpieczony znakiem wodnym. Dokumenty są widoczne po sprawdzeniu ich przez pracowników Działu Obsługi Klienta do 48 godz. od momentu skorzystania z tej opcji.

Innym udogodnieniem, funkcjonującym od niedawna, jest także możliwość zamieszczania samemu logo firmy oraz zdjęć użytkowników w komunikatorze TRANS. Zasady zamieszczania oraz usuwania są zbliżone do opcji dodawania dokumentów. Bliższe informacje znajdują się na stronie www.trans.eu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili