3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Nowe produkty Datalogic

Datalogic wprowadza na polski rynek nowe produkty – czytnik do zastosowań przemysłowych z rodziny Dragon™ oraz komputer kieszonkowy Memor™.

Czytnik DragonTM Datalogic jest przystosowany do wymagających zadań w przemyśle i logistyce. Jego mechanizm został zaprojektowany tak, aby sprostać ekstremalnym warunkom (odporny na upadki z wysokości 2 metrów), zachowując przy tym wydajność i dokładność. Klasa szczelności czytnika to IP64, co oznacza, że jest on w pełni odporny na kurz i wodę.

Ergonomiczny w zastosowaniu, nieskomplikowany w obsłudze DragonTM firmy Datalogic jest odpowiednim narzędziem do zarządzania łańcuchem dostaw, przepływami materiałowymi w magazynach oraz w procesach produkcyjnych i logistycznych.

„Użytkownicy korzystający z DragonTM cenią go za komfort i wydajność. Ergonomiczny kształt uchwytu i dobrze dobrana waga sprawiają, że czytnik doskonale się sprawdza w zastosowaniach związanych z dużym natężeniem odczytów” – mówi Tomasz Szymański dyrektor ds. kluczowych klientów Datalogic w Polsce.

Opatentowany „green spot” firmy Datalogic został zainstalowany w nowym DragonTM , tak aby wskaźnik był jaśniejszy i dobrze widoczny z odległości 80/90 cm, potwierdzając poprawność odczytów bezpośrednio na kodzie. Ponadto na czytniku zostały umieszczone dwie diody LED w ten sposób dioda LED jest łatwo widoczna w każdych warunkach i pod każdym możliwym kątem, przyspieszając tym samym pracę operatora. Zasięg odczytu od 10 cm do 10 m. Wydajność odczytywania DragonTM jest wzmocniona przez opatentowaną technologię Puzzle Solver TechnologyTM, która pozwala na szybkie i dokładne odczytywanie wszystkich standardowych symboli i kodów kreskowych od niskiej do bardzo wysokiej rozdzielczości, także słabo wydrukowanych lub zniszczonych. DragonTM został wyposażony w pojedynczy multi-interfejsowy RS232, Wedle i Wand, USB oraz ładowarkę akumulatorów  uchwyt i podstawkę.

Nowy komputer kieszonkowy Datalogic MemorTM działający w systemie Windows – korzysta z sieci bezprzewodowej. Cechuje go duża pamięć wewnętrzna i możliwość zabezpieczenia danych poprzez wejścia kart SD dostępnych dla użytkownika.

„MemorTM to najlepsze rozwiązanie dla osób zajmujących się handlem detalicznym, potrzebujących urządzenia do wczytywania danych, które w znaczy sposób oszczędza czas. Urządzenie to jest również przydatne w środowiskach przemysłu lekkiego, przy zarządzaniu przepływami magazynowymi oraz logistyce” – powiedział Tomasz Szymański, dyrektor ds. kluczowych klientów Datalogic w Polsce.

e-Logistyka.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili