1.9 C
Warszawa
środa, 30 listopada, 2022

Loginet Media na targach ekonomii społecznej

We wtorek, 5 czerwca 2007 odbędą się Regionalne Targi Ekonomii Społecznej w Krakowie. Wśród wystawców znajdzie się Loginet Media, wydawca portalu e-logistyka.pl

Organizatorem targów jest Małopolska Szkoła Administracji Publicznej Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Impreza jest częścią projektu „W poszukiwaniu polskiego modelu ekonomii społecznej”.

– Na targach zaprezentowane zostaną ciekawe przykłady przedsiębiorstw społecznych oraz ich produkty. Będą one okazją do zobaczenia otaczającego nas świata i dostępnej pracy w innej perspektywie. Warto przyjść i zobaczyć jak pracują organizacje pozarządowe, co motywuje ich pracowników, dlaczego wkładają oni tak wiele pasji we wszystko, co robią – mówią organizatorzy.

Loginet Media jest firmą z branży medialnej zrzeszającą portale internetowe o szerokiej tematyce. Najstarszą marką spółki jest serwis e-logistyka.pl

e-logistyka.plto pierwszy w Polsce portal logistyki i zakupów. Wyróżnia go poświęcenie uwagi zagadnieniom etyki w branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Niedawno swoje funkcjonowanie rozpoczął blog, którego zadaniem jest opisywanie dobrych praktyk biznesowych i prezentowanie profitów, jakie płyną z zastosowania zasad odpowiedzialnego biznesu.

Po pierwszym roku działalności, e-logistyka.pl zyskała nową szatę graficzną, która wraz z polepszeniem funkcjonalności sprawiła, że portal jest przyjazny dla osób niedowidzących.

Loginet Media planuje w najbliższej przyszłości uruchomić portale pomagające w znalezieniu pracy osobom z nietypowym wykształceniem. Prace nad ich tworzeniem już się rozpoczęły. 

Rozpoczęcie targów zaplanowano na godzinę 11.30. Impreza odbędzie się w hali sportowej Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

e-logistyka.pl

Źródło zdjęcia: sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
317ObserwującyObserwuj
289ObserwującyObserwuj
spot_img

Firmy godne poznania – PROMAG

Cykl artykułów zamieszczanych na łamach portali i czasopism przedstawiający Polskie dynamiczne i innowacyjne firmy związane z Poznaniem i warte poznania. Dziś w cyklu „firmy warte...

Z ostantiej chwili