16.8 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024

Łańcuch dostaw dla Farmaceutów

Firma Research and Markets opublikowała raport o "Zarządzaniu Łańcuchem Dostaw w branży farmaceutycznej w Polsce w 2008 roku"

Raport podzielony jest na trzy sekcje. W pierwszej analizowany jest sposób, w jaki firmy farmaceutyczne zarządzają łańcuchami dostaw. Część ta posiada dokładny opis procesu planowania łańcuchów dostaw oraz synchronizacji popytu. Poruszony jest równeż efekt jaki zarządzanie łańcuchami dostaw wywiera na obsłudze klienta, produkcji i dystrybucji leków, jak również na dostawach i dystrybucji.

czytaj dalej>>

""Kolejna sekcja bada poziom integracji systemu zarządzania łańcuchami dostaw w polskich przedsiębiorstwach farmaceutycznych. Kontekstem badania są najlepsze zagraniczne praktyki. Sekcja skupia się na wewnętrznych możliwościach adaptacji łańcuchów dostaw. Analizuje integrację wdrożeń oraz możliwości zapewnione przez system prawny, porównując luki prawne występujące w Polsce i zagranicą.

Trzecia część poświęcona jest rozwojowi zarządzania łańcuchami dostaw w polskich firmach farmaceutycznych, skupiając się głównie na czynnikach wzrostu. Przedstawia zarządzanie łańcuchami dostaw jako innowacyjne narzędzie wpływające na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa, analizuje również szanse i zagrożenia dla jego dalszego rozwoju.

Raport można kupić. Jest dostępny na stronie internetowej (http://www.researchandmarkets.com/reportinfo.asp?report_id=651798&t=e&cat_id=). Jego cena to w podstawowej wersji 1500 euro.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili