Kondycja polskich łańcuchów dostaw

Trzeba stawiać na innowację i umiejętność przewidywania przyszłych zdarzeń. Tylko w Europie szacowany  około 710 miliardów euro rynek usług logistycznych jak nigdy dotąd potrzebuje zwiększania efektywności, lepszego zarządzania ryzykami oraz zapewnienia dostaw zgodnie z coraz wyższymi wymaganiami klientów.

Spowolnienie gospodarcze sprawia, że firmy z branży logistycznej poszukują rozwiązań, które pomogą im nie tylko utrzymać się na rynku, ale także zracjonalizować działania łańcucha dostaw na przyszłość. Podczas  konferencji  „Kondycja Polskich Łańcuchów Dostaw”, organizowanej przez  EUROLOGISTICS, zaproszeni eksperci  czołowych firm dystrybucyjnych i logistycznych przedstawią wdrożone rozwiązania.

Konferencja adresowana jest do dyrektorów logistyki, prezesów i właścicieli firm z branży logistycznej,  produkcyjnej, handlowej, dystrybucyjnej, logistycznej, kurierskiej a także operatorów logistycznych.

 Konferencja odbędzie się 1 kwietnia w Air Port Hotel w Warszawie.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili