3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Komputer nowej generacji od Symbol Technologies

Symbol Technologies wprowadził na rynek nowy komputer do noszenia oraz system skanowania przystosowany do pracy w ekstremalnych warunkach.

Komputer został stworzony z myślą o magazynach oraz klientach, którzy nie mogą mieć zajętych rąk podczas wykonywania pracy. WT 4000 to odpowiedź na potrzeby centrów dystrybucyjnych. Został tak skonstruowany, że można go zamontować na nadgarstku lub biodrze. Dzięki tego typu komputerom użytkownik może, poruszając się bez ograniczeń, przeglądać dane, komunikować się i zarządzać informacjami. Wszystko to w czasie rzeczywistym. Dodatkową pomocą jest system zarządzania głosem, który współpracuje z komputerem.

-Symbol jest pionierem w kategorii mobilnych komputerów do noszenia, a nowa seria produktu WT 4000 to efekt więcej niż dekady doświadczeń w projektowaniu i sprzedaży niestacjonarnych systemów komputerowych – mówi Tarek Hassaniyeh, menedżer ds. sprzedaży w rejonie Bliskiego Wschodu i Afryki.

WT 4000 został zaprojektowany tak, żeby wytrzymać ciężkie warunki pracy, jakie panują w magazynach. Przede wszystkim jest odporny na pył oraz niskie temperatury. Zaletą tego typu sprzętu jest oczywiście to, że nie trzeba go trzymać w rękach, a zamontowany na nadgarstku lub biodrze jest gotowy do używania. Posiada trzy metody zarządzania informacjami: głosową, tekstową oraz będącą kombinacją obydwu.

-Nowy komputer firmy Symbol oraz system skanowania oferuje możliwości, które w sposób znaczący mogą podnieść jakość prac w magazynach oraz związanych z zarządzaniem łańcuchami dostaw – przekonuje Steve Banker, analityk ARC Advisory Group.

Źródło: AME Info, 16.10.2006

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili